Типова схема установки водомірного вузла

    

    Водомірний вузол у зборі повинен містити: корінний вентиль, фільтр, штуцера з гайками, водомір, зворотний клапан (для запобігання гідроударів у системі водопостачання)

    Увага! Корінний вентиль повинен перебувати в робочому стані, за необхідності потрібно заздалегідь провести ремонтні роботи або заміну несправих вузлів.

 

 

Підстави для установки водомірів

       Згідно п. 5.1 п. 3.1 «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених наказом Міністерства з питань ЖКГ України від 27.06.2008 №190, облік відпущеної води здійснюється споживачем і виробником за допомогою вимірювальної техніки, що внесена до Державного реєстру або пройшла державну метрологічну атестацію.

       Згідно п. 20 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», плата за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показань приладів обліку води.

      Згідно п. 5.9 Правил №190 у випадку відсутності в споживача приладу обліку виробник має право зобов’язати споживача встановити прилад обліку.

      Згідно п. 30.3 Правил №630 споживач зобов’язаний дотримуватися вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунального господарства.

      Згідно п. 10.3.6 Наказу Державного комітету України з житлово-комунального господарства від 05.07.1995 № 30 «Про затвердження Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України», відпуск води споживачам без установки водолічильників, як правило, не допускається.

      Згідно п. 5.2 Правил №190 «вузли обліку повинні бути розташовані на мережі споживача, як правило, на границі балансової належності мереж виробника й споживача…»…

     Згідно п. 5.7 Правил №190 установка приладу обліку здійснюються відповідно до проекту, погодженого з виробником.

     Згідно п. 5.3. Правил №190 облаштування вузлів обліку здійснюється за рахунок споживачів.

 

 

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *