Самовільне втручання в водомережу.

      При обстежені території контролером водопровідної мережі 11 лютого 2022 року виявлено в будинку в якому ніхто не проживав декілька років (водою не користувалися, колодязь (яма) знаходилась без дворового крана), що: Споживач «М» в серпні 2021 року продав без документів будинок Споживачу «П». Споживач «П» розбив лічильник, встановив дворовий кран (гусак) та користувався водою.
        Комісією СКГ «Сількомунгосп» складено акт про втручання в роботу водомережі та опломбовано двірний кран. Споживача «П» запрошено до СКГ «Сількомунгосп».
       Віповідно до статті 103-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення вимог щодо комерційного обліку теплової енергії, гарячої та питної води передбачає:
• штраф у розмірі від 50 до 200 (850 — 3 400 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — для громадян і від 200 до 250 (3400 — 4 250 грн) – для посадових осіб за:
1. самовільний демонтаж;
2. умисне знищення;
3. пошкодження;
4. розкомплектування;
5. створення перешкод для доступу представника суб’єкта господарювання, який забезпечує експлуатацію та обслуговування відповідних зовнішніх інженерних мереж, виконавця комунальної послуги або іншої особи, що здійснює розподіл обсягів відповідної комунальної послуги, до вузла комерційного обліку відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»;
6. будь-яке інше несанкціоноване втручання в роботу вузла комерційного обліку теплової енергії, гарячої чи питної води.
         Відповідно до статті 188-1 Кримінального кодексу України, викрадення води, електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання без приладів обліку, результати вимірювання яких використовуються для здійснення комерційних розрахунків (якщо використання приладів обліку обов’язкове), або внаслідок умисного пошкодження приладів обліку чи у будь-який інший спосіб, якщо такими діями завдано значної шкоди, — карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
        Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони завдали шкоду у великих розмірах, — караються позбавленням волі на строк до трьох років
Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *