НАГАДУВАННЯ БОРЖНИКАМ

Реструктуризація боргу

           На підставі норм Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» від 20 лютого 2003 року № 554-IV, СКГ «Сількомунгосп» Великолепетиської селищної ради (далі — СКГ) укладає з населенням  селища договори про реструктуризацію існуючої суми боргу за умови своєчасної сплати поточних платежів.

         Так, відповідно до ст. 1 даного Закону заборгованість з оплати комунальних послуг (в т.ч. за послуги водопостачання) наймачів жилих приміщень та власників жилих будинків або квартир реструктуризується на термін до 60 місяців залежно від суми боргу та рівня доходів громадян на дату реструктуризації.

          Для розгляду можливості укладання договору про реструктуризацію заборгованості споживачу необхідно письмово звернутись в адресу СКГ». Після чого споживачу буде направлена письмова відповідь щодо можливості реструктуризації заборгованості.

        В разі отримання відповіді СКГ про можливість укладання договору про реструктуризацію заборгованості, споживач повинен звернутись до юриста СКГ для підписання договору, маючи при собі наступні документи:

  • копію документу про підтвердження права власності;
  • довідку про склад родини;
  • копію паспорта;
  • копію ідентифікаційного коду.
Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *