Вчасно і в повному обсязі сплачуйте за послуги водоспоживання.

         

         СКГ «Сількомунгосп» дякує всім мешканцям селища, які вчасно сплачують за послуги централізованого водопостачання.
         Відповідно до частини четвертої статті 26 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” (далі – Закону), виконавець (СКГ «Сількомунгосп») має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги протягом 30 днів з дня отримання споживачем попередження.
         Постачання комунальної послуги відновлюється в повному обсязі протягом наступного дня з дати повного погашення заборгованості за фактично спожиті послуги чи з дати укладення угоди про реструктуризацію заборгованості
Витрати виконавця (СКГ «Сількомунгосп»), пов’язані з відновленням надання послуги споживачеві, підлягають відшкодуванню за рахунок споживача відповідно до кошторису витрат на відновлення надання послуг, складеного виконавцем (п. 50 Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року №690).
 

            НЕ ДОВОДЬТЕ СПРАВУ ДО ВІДКЛЮЧЕННЯ — СПЛАЧУЙТЕ ЗА ВОДУ ВЧАСНО!

        Нагадуємо, що згідно із Законами України «Про питну воду» та «Про житлово-комунальні послуги» споживачі зобов’язані своєчасно розраховуватися за спожиті послуги водопостачання та водовідведення відповідно до встановлених тарифів.
       Розрахунковим періодом для оплати є календарний місяць. Оплата здійснюється не пізніше 20 числа місяця, наступного за розрахунковим періодом. Плата за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показників лічильника або норм споживання.

             Оплатити послуги можна дистанційно:
– через наш чат-бот у Viber
– за допомогою банківської картки через сайт або мобільний додаток відповідного банку;
– в «Особистому кабінеті» на сайті СКГ «Сількомунгосп» https://www.abon.com.ua/company/index/68;
– за допомогою QR-коду.

            Якщо у Вас накопичився борг за централізоване водопостачання і Ви внесені до реєстру боржників, скористайтесь безпрецедентною акцією! Подайте заявку на укладання договору на поетапне погашення боргу без попереднього внеску, звертайтеся до СКГ «Сількомунгосп» ІІ поверх.

           Акція діє до 31 грудня 2021 року включно.

18.12.2021

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *