Нагадуємо про необхідність вчасної сплати за спожиті послуги

        Колектив СКГ «Сількомунгосп» вдячний споживачам, які вчасно сплачують за послуги водоспоживання.

       Вчасна оплата – запорука безперебійної роботи підприємства та якісного надання послуг водопостачання.

       Переконливо просимо споживачів, які ще не розрахувались за послуги централізованого водопостачання та централізованого  водовідведення, до кінця місяця сплатити за отримані в серпні 2021 послуги і не накопичувати борги.

       Нагадуємо, що оплачувати послуги водоспоживання необхідно не пізніше   20 числа місяця, що настає за розрахунковим.

      УВАГА!!! Споживачі, які мають заборгованість за послуги централізованого водопостачання: у зв’язку із внесенням змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» з 20 вересня 2021  СКГ «Сількомунгосп» повертається до вимушеної практики відключення боржників від мереж централізованого водопостачання. Слід звернути увагу, що крім погашення заборгованості боржнику доведеться сплатити витрати СКГ «Сількомунгоспу» понесені  при відключення та відновленні надання послуги.

     Для уникнення незручностей, пов’язаних з припиненням надання послуг та зайвих матеріальних витрат, пропонуємо негайно погасити борги або звернутися до СКГ «Сількомунгосп»  для укладення договору реструктуризації.

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *