Підстави для встановлення лічильників води

         Згідно з п.5.1 п.3.1. «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №190 від 27.06.08р. облік відпущеної води абоненту здійснюється споживачем та виробником за допомогою вимірювальної техніки, яка внесена до Державного реєстру або пройшли державну метрологічну атестацію.
        Згідно п.20 Правил №630, плата за надані послуги вносяться споживачем        відповідно до показань засобів обліку води.
        Згідно п.5.9 Правил №190 у випадку відсутності у споживача засобу обліку виробник МАЄ ПРАВО зобов’язати сопоживача встановити засіб обліку в зазначений їм строк.
       Згідно п.30.3 Правил №630 споживач зобов’язаний дотримуватися вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунального господарства.
       Згідно з п. 10.3.6 Наказу  держкомітету України по житлово-комунальному господарству № 30 від 05.07.1995р. «Про затвердження Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України» подача води абонентам без встановлення водолічильників, як правило, не допускається.
       Згідно з п. 5.2 Правил №190 «вузли обліку повинні розташовуватися на мережі споживача, як правило, на межі балансової належності мереж виробника та споживача …».
       Згідно п.5.7 Правил №190 встановлення засобів обліку здійснюється відповідно до проекту, погодженого з виробником.
      Згідно п.5.3. Правил №190 обладнання вузла обліку здійснюється за рахунок споживачів.

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *