В Україні скасовано заборону на відключення населення від комунальних послуг за борги

       В Україні офіційно зняли обмеження на відключення населення за заборгованість з оплати вартості комунальних послуг, яка передбачалася законодавством відповідно до умов адаптивного карантину (для непоширення коронавірусної інфекції).

     Це стало можливим після внесення змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

     До прийняття таких змін, на період дії карантину та 30 днів після нього заборонялося нарахування пені і штрафів за заборгованість за житлово-комунальні послуги та припинення надання таких послуг.

     Згідно з правками в законі така заборона буде діяти тільки в регіонах, де встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки.

     Постачальники мають право відновити відключення через 30 днів після того, як регіон вийде з «червоної» зони карантину. Таким чином, підприємства, які надають комунальні послуги, зможуть відключати боржників.

    Щоб відновити подачу комунальних послуг у разі відключення, споживачам, крім погашення заборгованості, доведеться також оплатити за відключення та  подальше підключення кошти згідно рахунків.

    Таким чином, для недопущення припинення послуг водопостачання СКГ «Сількомунгосп» рекомендуємо вчасно оплачувати комунальні послуги.

 

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *