Будьте уважні при купівлі квартири (будинку) або як зберегти нерви та час при купівлі житла!

        Перед укладенням угоди купівлі-продажу квартири або будинку необхідно обов’язково перевірити, чи  дійсно продавець є власником квартири (будинку), переконатися, що в квартирі (будинку) ніхто не прописаний, дізнатися про наявність обмежень чи заборон, накладених на квартиру (будинок), а також перевірити відсутність заборгованості за комунальні послуги.

      Все частіше до абонентського відділу СКГ «Сількомунгосп» звертаються за допомогою громадяни, які придбали житло або ж отримали його у спадок разом із боргами за комунальні послуги.

      Через необізнаність населення недобросовісні рієлтори продають квартири та будинки з існуючим боргом, не вирішивши питання щодо його оплати.

      На що потрібно додатково звернути увагу  при купівлі житла: 

—  Довідка про відсутність заборгованості за комунальні послуги.

      При посвідченні угоди купівлі-продажу квартири (будинку)  обов’язково запитайте у продавця  довідку про відсутність заборгованості, і хоча наявність даної довідки не обов’язкова, проте вона все ж необхідна покупцеві для гарантії власної безпеки .

      Оскільки єдиної довідки про відсутність заборгованості немає, покупцеві необхідно самостійно перевірити відсутність заборгованості безпосереднього звернувшись до виконавця комунальної послуги.

     Кількість особових рахунків квартири.

    Якщо в квартирі (будинку) є декілька власників, або господар житла здавав кімнати в оренду, то в одному помешканні може бути кілька особових рахунків. Для перевірки їх кількості та заборгованості по кожному рахунку необхідно звернутись до виконавця комунальної послуги.

     Отримати необхідну інформацію можна у приймальні СКГ «Сількомунгосп».

    Будьте обачні та обережні!

Лілія Васильченко, юрист СКГ

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *