Вітання з ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

   

         Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цим нелегким трудом.

     Офіційне професійне свято наших бухгалтерів — День бухгалтера, має щорічний характер і відзначається в Україні на підставі датованного 18-го червня 2004 року Указа Президента України за номером 662/2004. Дата свята була встановлена — 16-го липня, тому що саме в цей день в суверенній Україні, в 1999-му році прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

 

    Шановні професійні  бухгалтери СКГ «Сількомунгосп» —

Бойко Антоніна Василівна  та  Клепка Надія Федорівна та працівники які мають диплом бухгалтера —  Васильченко Лілія Вікторівна,  Мартинець Оксана Леонідівна,  Жук Олена Вікторівна та Скоробагатько  Олена  Павлівна. Вітаємо Вас з вашим професійним святом і бажаємо, щоб він пройшов якомога веселіше, радісніше, щоб хоча б на один день ви забули про турботи, цифри і роботу, а просто насолодилися заслуженими вихідними. Успіхів вам і удачі в роботі/

В день професії бухгалтера
Від душі колективом вітаємо,
З податковою дружити
Щиро вам бажаю.
Радує хай вас баланс,
Звітність хай лиш сходиться,
Грошенята у кишені,
Безперечно, водяться.
Хай колеги поважають,
Радує зарплата
І на посмішки життя
Буде хай багатим.

Шановні бухгалтери селища!

     СКГ «Сількомунгосп Вітаємо вас з вашим професійним святом і бажаємо, щоб він пройшов якомога веселіше, радісніше, щоб хоча б на один день ви забули про турботи, цифри і роботу, а просто насолодилися заслуженими вихідними. Успіхів вам і удачі в роботі!

16 липня 2021 року

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *