ПОЗДОРОВЛЕННЯ

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення ( 21 березня 2021 р. )

                День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності селища, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

         Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!

        Вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

       Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності народногосподарського комплексу селища, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.

           Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів, надаються послуги з ремонту побутової техніки, взуття, хімічного чищення, прання тощо. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.

          Зичимо вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.

Житлово-комунальне господарство,

На вас завдань безліч лежить,

Нехай буде чуже зовсім нехлюйство,

Нехай робота радість подарує.

Бажаємо вам удачі та успіху,

Нехай радість ллється через край,

А якщо плакати – лише від сміху,

Ні горя, ні смутку не приймать!

 

Зі святом Вас!

З повагою Вас, ваш  СКГ «Сількомунгосп».

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *