УВАГА, застереження!

       СКГ «Сількомунгосп» застерігає своїх споживачів від самовільного приєднання або втручання до водопровідно мереж, адже своїми діями Ви завдаєте збитків підприємству, яке є комунальною власністю (тобто власністю громади), та в такий спосіб створюєте передумови для погіршення загального стану водопостачання, що становить загрозу для суспільних інтересів у цілому.

      СКГ «Сількомунгосп» закликає мешканців селища, як приватних осіб, так і підприємців, які свого часу самовільно підключилися до міських мереж водопостачання та водовідведення та не мають особового рахунку, з метою уникнення сплати значних штрафних санкцій врегулювати свої відносини з підприємством належним чином, звернувшись до СКГ «Сількомунгосп»  за адресою: смт Велика Лепетиха, вулиця Київська, 18 в робочий час (графік роботи: 8.00-16.00 год., обідня перерва 12.00-12.45 год.).

   Роз’яснення відповідно Кодексу про адміністративні правопорушення.

    Згідно  статті 103-3  Порушення вимог щодо комерційного обліку теплової енергії, гарячої та питної води:

— підпункт 1 Приєднання будівель до зовнішніх теплових мереж, водопровідних мереж та мереж гарячого водопостачання без приладів обліку тепло-, водопостачання та гарячої води. Таке порушення тягне накладання штрафу на посадових осіб від 1700 до 3400 грн.

— пункту 2 Самовільний демонтаж, умисне знищення, пошкодження, втручання у роботу вузла комерційного обліку (лічильника). Порушення тягне накладання штрафів на громадян від 850 до 3400 грн, на посадових осіб – від 3400 до 4250 грн.

    Згідно  статті 150  Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями

-пункту 2. Об’єктивна сторона правопорушення виражається у вчиненні таких діянь:

підпункту 2) Порушенні правил експлуатації жилих будинків, жилих приміщень та інженерного обладнання;

підпункту 3) Суб’єкт адміністративного проступку — як громадяни, так і посадові особи.

підпункту4) Суб’єктивна сторона правопорушення визначається ставленням до наслідків і характеризується наявністю вини як у формі умислу, так й у формі необережності (склад правопорушення, що полягає у самовільному переобладнанні та переплануванні жилих будинків і жилих приміщень, використанні їх не за призначенням, може бути вчинений тільки у формі умислу).

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *