ПОЗДОРОВЛЕННЯ!

Наближається найтепліше і красиве свято року — свято весни, 8 березня.  

8 березня — Міжнародний жіночий день (International women’s Day) — всесвітній день жінок, в який також відзначаються досягнення жінок у політичній, економічній і соціальній сферах, святкується минуле, сьогодення і майбутнє жінок планети.
Кожна жінка мріє не стільки про розкішні подарунки, як про увагу в цей день.

Прекрасну половину нашого підприємства  — з милим святом Весни, Краси і Любові! Весь чоловічий колектив вітає  зі світом 8 Березня!

Побажати хочеться звичайного, але найважливішого для кожної жінки: захоплюючої любові, надійного чоловічого плеча, здійснення всіх бажань і навіть примх, а також стрімкого просування по кар’єрних сходах!

Шановні колеги жіночої статі!
Бувайте здорові, бувайте багаті!
Мужчини несуть вам і квіти, й серця —
Не тільки у свято — щодня, без кінця.
Вам щиро бажаєм здоров`я міцного,
Надії на краще й підтримки від Бога.
Хай успіхи вас у житті не минають
І усмішки в ваших очах розквітають!
 

З повагою, чоловіки СКГ

Також поздоровляємо всіх жінок селища!

           Нехай у цей березневий день посміхаються всі навколо, нехай всі дивляться на вас із захопленням і, яка не була б за вікном  погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних й коханих. Відчуйте у свято 8 березня себе королевою, і залишайтесь нею назавжди!
          Бажаемо чарівного настрою, ніжних чоловічих обіймів, запаморочливих успіхів у кар’єрі, захоплень до душі, сімейної стабільності, яскравих емоцій і вражень, фінансової незалежності, щасливих усмішок і безліч таких чарівних днів, як сьогоднішнє весняне жіноче свято – 8 березня!

 

З повагою Ваш СКГ «Сількомунгосп»

 

 

 

 

 

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *