ВЧАСНО, сплачуй за використану воду!

У зв’язку з неодноразовим  не виконанням Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (із змінами), Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. №163 та наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва ЖКГ України від 09.08.2018 р. №206 споживачам направлялися Листи-попередження та Приписи про заборгованість за особистими   розрахунками  спожитої  води,  споживачі не реагували на заборгованість (контролерів та постійно діючу комісію по розгляду справ боржників не допускали до показів лічильника) ігнорували,  але споживачі воду споживають.

         Отже,   12 листопада 2021 року представниками СКГ «Сількомунгосп»  опломбовано ввідні крани споживачів за адресами:

  • вул.. Лермонтова, 68 (сума заборгованості становить 6288,59 грн.) оплата не проводилася з 2018 року.
  • вул.. Українська, 9 (сума заборгованості становить 1215,40 грн.) оплата проводиться частково  з 2018 року, реструктуризацію заборгованості не виплачується.
  • вул. Маяковського, 56 (сума заборгованості становить 2117,98 грн., сума заборгованості по технічній воді становить 567,00 грн.) оплата не проводилася з 2018 року. Також, представниками СКГ «Сількомунгосп» проведено опломбуваня  вхідного крану,  що підтверджено актом №1 від 12.11.2020 року. Оскільки  повторною перевіркою контролером СКГ «Сількомунгосп»  встановлено наступне, що хоча пломба і не була пошкоджена, проте, опломбування проводилося у закритому положенні шарового крану, а при перевірці виявлено, що кран знаходився у напіввідкритому стані, але пломбувальна волосіння (леска) не пошкоджена, внаслідок   чого було змінено покази на лічильнику на 2 куб. м. більше тобто  622 куб. м.,  що підтверджено актом №1 від 12.12.2020 року (на протязі  місяця) опломбовано повторно ввідний кран..

     Цього ж дня, ремонтною бригадою СКГ «Сількомунгосп» проведено вiдключення споживача (боржника) вiд водомережi за адресою: вул. Некрасова, 5 (сума заборгованості становить 5584,90 грн.) оплата не проводилася з 2018 року, реструктуризацію заборгованості не виплачується.

     Такi радикальнi рішення прийняло  керiвництво СКГ «Сiлькомунгосп»  пiсля багаточисельних попереджень.

     Адміністрація СКГ нагадуємо споживачам (фiзичним та юридичним особам) про вчасну передачу даних (показів лiчильника), та вчасну сплату рахункiв.

         Шановнi споживачi-боржники не пiдводьте своїх сусiдiв, односельцiв, а якщо дiйсно у Вас складнi життєвi обставини то вiдразу звернiться до нашого пiдприємства …,  i Вам буде запропоновано шляхи погашення заборгованостi, не вiдкладайте на потiм (дорожче обiйдеться…)

        Попереджаємо, що i на далi будемо посилювати роботу з боржниками..(алгоритм: попередження, призупинення подачi води, вiдключення вiд мережi, подання до суду на стягнення боргу…)

       Вчасна сплата рахункiв — запорука стабiльностi водопостачання.

      Дякуємо за розуміння!

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *