УВАГА! Змінено оплату на послуги.

 

         Огляду і опломбування вузла комерційного обліку  

       Адміністрацією СКГ «Сількомунгосп»  переглянуто   ціни на опломбування лічильника води  з  8 лютого 2021 року перераховано платну послугу з  огляду і опломбування вузла комерційного обліку

        Вартість огляду і опломбування вузла комерційного обліку  становить 200,00 грн., а саме :

—  заробітна плата контролера – 39,60 грн.,

— заробітна плата водія – 54,92 грн.,

Всього – 94,52 грн.

ЄСВ 22% — 20,79 грн.

ПММ – 20,95 грн.

Пломба – 5 грн.

Рентабельність  7,99% — 25,41 грн.

Разом – 166,67 грн.

ПДВ  20%-  33,33

Всього  200,00 грн

        Пломбування лічильника відбувається для того, щоб унеможливити зміну показників. СКГ «Сількомунгосп»  як безпосередній постачальник послуг найперше зацікавлений у коректності роботи приладу обліку води.   Саме тому наше підприємство має монопольне право опломбовувати водолічильники. Оскільки витрати, пов’язані з обслуговуванням загально-будинкових та індивідуальних засобів обліку, вилучені з тарифів на водопостачання, підприємство не має інших законних джерел відшкодування таких витрат, окрім як запровадження платної послуги. Розрахунок вартості зазначеної послуги виконано відповідно до чинного законодавства та включає у себе витрати на матеріали, витрати на заробітну плату працівників, які  надає послуги, податки тощо.

        Адміністрація СКГ «Сількомунгосп»  не переглядала  тарифи на  огляду і опломбування вузла комерційного обліку   з 2018 року. За цей час суттєво зросли витрати підприємства, наприклад середня заробітна плата, електроенергія, паливно —  мастильні матеріали та інші складові витрат, що стало підставою для перегляду тарифів на послуги.

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *