Запрошення бажаючих технічної води

СКГ «Сількомунгосп» в особі начальника Андрія Перога спільно з  Великолепетиською ОТГ в особі голови Максима Колокота вирішують питання, щодо  оновлення технічного водогону на території південної частини селища  та подачі технічної води для  поливу ділянок приватного сектору.

              Завдяки поставці технічної води на цій території  буде  вирішено питання тиску та постачання питної  води в літній період. Без постачання технічної води в спеку, з низьким тиском води або в деякі часи і без водопостачання, можуть залишитися мешканці північної частини селища.
                    По питанню проблеми поливу земельних ділянок було запрошенно бажаючих написати заявки для оновлення подачі технічної води.    Станом на 28 січня  подано лише  250 заявок.

            Адміністрація СКГ «Сількомунгосп» повторно запрошує всіх бажаючих  подати заявки до СКГ  за адресою: смт Велика Лепетиха, вулиця Київська, 18 (ІІ поверх — приймальня)

           Отже, ідеальним та самим дешевим варіантом на сьогодення є вирішення питання постачання технічної води лише по прямим договорам про надання послуг технічної води. Разом з тим, наголошуємо  на цьому окремо, вирішення потребує питання сплати боргів, так як споживачі не своєчасно та не в повному обсязі здійснювали  оплату за використану технічну воду.

 

Просмотры:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *